Custom Bg

1995 yılında kurulan Özkan Kardeşler;Fatih caddesindeki iş yerinde ticaret hayatına atılmışlardır.İlk başlarda sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı gibi alnalarda faaliyet gösterirken 1996-97 yıllarında Özkan Kardeşler İnşaat Malzemeleri adı altında Tesisat malzemeleri,Vitrifiye,Batari Musluk çeşitleri gibi malzeme satışı işine girmişlerdir.

Sağlıklı bir büyüme hızı ile 2000 yılında yine aynı cadde üzerindeki 100 metrekarelik iş yerlerine taşınarak Pakplast İç Tesisat ve Alt Yapı Sistemleri,Termopan ve Kozlusan Isıtma sistemlerinin Hatay Bölge Bayiliklerini alarak Hatay'a hizmet vermeye başlamışlardır.

Biz ÖZKAN KARDEŞLERİZ..! Bununla yetinmeyiz diyerek ; 2003 yılında inşaat sektöründe ilk temellerini atmışlardır.Birliktelik ve beraberlikleriyle Özkan Kardeşler İnş.Ltd.Şti adı altında şirketlerini kurarak 2005 yılında 75.Yıl Bulvarı üzerindeki 300 metrekarelik inşaat Showroomlarını açmışlardır.Hatay'ın birçok semtinde depreme dayanıklı örnek binalar,okullar yaparak birbirinden güzel eserler hizmete sunmuşlardır.

"Hizmetle Gelen Güven " anlayışı ile Hatay'a daha iyi hizmet verebilmek içişn 2011 yılında Antakya'mıza Yüzbaşı Asım Caddesi üzerinde ÖZKAN SPOR CENTER adı altında;Yüzma Havuzu ,Türk Hamamı ve Spor Kompleksini açmışlardır.

Müşteri odaklı çalışma prensibi,üstün kalite anlayışı ,teknoloji konusundaki süreklilik gösteren gelişmeleri takip etmeleri ,modern ve dinamik yapılarıyla sektörde kısa sürede saygın bir yer edinmişlerdir.